قالب وردپرس
ریزش مو
کاشت مو به روش FIT
۳ آبان ۱۳۹۵
کاشت مو به روش ترکیبی
کاشت مو به روش ترکیبی
۳ آبان ۱۳۹۵
كاشت مو به روش FUT

كاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یا Follicular Unit transplantation تنها روش جراحی در پیوند مو طبیعی است که در کنار معایب انجام جراحی بیشترین تراکم مو را ایجاد مینماید. در این روش با بی حسی موضعی یک نوار از پشت سر برداشته و به زیر میکروسکوپ‌های مخصوص منتقل شده و به قطعات بسیار ریزی که حاوی فولیکول‌ها (پیاز مو) هستند تقسیم می شوند.

کاشت مو به روش FUT

سپس نوار باریک برداشته شده توسط تکنسینها با استفاده از تیغ بیستوری به قطعات کوچکتر تقسیم می شود تا نهایتا به واحد های فولیکولار (Follicular Unit) که به آنها گرافت گفته می شود و هریک شامل یک تا سه تار مو همراه با پیاز موها، مقداری بافت پیوندی ، غدد سباسه، عضله ارکتور پیلای، شبکه عروقی- عصبی هستند تقسیم می گردند و در محل کم پشتی یا طاسی کاشته می شود . به دلیل اینکه در این روش پوست مکررا توسط تیغ بریده می شود و امکان آسیب به هر یک از اجزا گرافت ها که وجود همگی آن ها برای رشد مو الزامی است وجود دارد

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش اف یو تی ( FUT) برای داشتن خط موی طبیعی بهتر است و از دیگر مزایای این روش کاهش طول مدت عمل و افزایش سرعت عمل در آن است. در حال حاضر FUT مطمئن ترین و قطعی ترین روش کاشت مو در دنیا بوده و تا ۹۷ درصد استفاده کنندگان از این روش به نتیجه دلخواه رسیده اند.

کاشت مو به روش FUT

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو طبیعی در اصل به پزشک و کلینیک مورد نظر هر شخص  و یا به عوامل مختلفی چون تعداد تارهای مو و تعداد گرافت های مو و وسعت طاسی که کاشت می شود و همچنین به روش های برداشت وکاشت fut ,fit که از چه نوع روشی جهت کاشت استفاده شود نیز بستگی دارد.

معایب کاشت به روش fut

معایب و عوارض روش FUT یا برداشت نواری به دلیل جراحی در قسمت بانک مو شامل:

  • در روش برداشت نواری ، یک اسکار خطی در پشت سر ایجاد می شود
  • باقی ماندن جای زخم (اسکار) در پشت سر
  • خونریزی در ناحیه پیوند زده
  • تورم سر و صورت و درد

منبع : مرکز کاشت مو آسیا هیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم×
مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)