قالب وردپرس
ترمیم مو
۱۳ آذر ۱۳۹۷
تفاوت ترمیم مو با کاشت مو در چیست؟
تفاوت ترمیم مو با کاشت مو در چیست؟
۱۳ آذر ۱۳۹۷
پیوند مو

پیوند مو

موی سر یکی از نماد های زیبایی در چهره است که گاهی برخی از افراد دچار ریزش مو می شوند و پیوند موی سر روش مناسبی برای جلوگیری از بین رفتن زیبایی چهره شان است و بهترین راه برای پرپشت نشاندن مو است ، پیوند مو روش های مختلفی دارد که در ادامه مطالب می خواهیم با روش های پیوند مو آشنا شویم .

 

پیوند مو

آنچه در این مقاله می خوانیم

روش hrt

Hrt  بهترین روش برای افرادی که بانک موی مناسبی ندارند در اچ آر تی  برای پیوند از موی مصنوعی استفاده می کنند و برای افرادی که از درد و خونریزی ترس دارند بسیار مناسب است.

پیوند مو

روش fit

در این روش تار مو را به صورت تک تک از پشت سر بیمار برداشته و در قسمتی از سر که طاس شده است پیوند می زنند این نوع پیوند مو به صورت سرپایی بوده و بیمار با بیهوشی و بی حسی روبرو نخواهد بود.

 

  روش fut

این تکنیک یکی دیگر از روش های پیوند مو است که در اینجا پزشک یک نوار از پشت سر بیمار به ضخامت یک سانتی متر برداشته و فولیکول های مو را از آن خارج کرده و در جایی از سر که از مو خالی شده پیوند می زنند.

پیوند مو

پیوند مو روشی است که در آن افراد با هر شرایطی می توانند آن را انجام دهند افرادی که دارای بانک موی ضعیف هستند و بانک مویشان مناسب نمی باشد می توانند پیوند مو را انجام دهند در بخشی از روش های پیوند مو دیگر نیازی به بانک موی قوی نمی باشد یا افرادی که دارای بیماری خاصی هستند و دچار ریزش سطحی از مو شده اند پیشنهاد می شود پیوند مو را انجام دهند .

 

هزینه پیوند مو

هزینه  پیوند مو نسبت به طاس بودن و مقدار خالی بودن سر شما تغییر می کند ، کم و زیاد شدن هزینه به شرایط بیمار و انتخاب نوع پیوند و کلینیک و دستمزد پزشک متخصص بستگی دارد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم×
مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)