قالب وردپرس
كاشت مو به روش FUT
کاشت مو به روش FUT
۳ آبان ۱۳۹۵
ریزش مو
ریزش مو و درمان ریزش مو
۳ آبان ۱۳۹۵
کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو به روش ترکیبی یکی از بهترین روش ها برای کاشت مو می باشد که در عرض یک روز بیمار میتواند کاشت خود را بدون هدر دادن زمان انجام دهد روش ترکیبی با سپری کردن چند ساعت در روز انجام می شود که شامل روش های FIT و FUT است در مرحله اول روش FUT انجام می شود و با گذر چند ساعت در همان روز روشFIT انجام می شود.

کاشت مو به روش ترکیبی

در طاسی های وسیع امکان پوشاندن تمام منطقه طاسی با یک روش FIT و یا FUT امکان پذیر نمی باشد و بعضی از بیماران به علت مسافت دور و یا مشغله کاری ترجیح می دهند که در یک جلسه کار کاشت مو برای آنها انجام شود.
کاشت مو به روش ترکیبی این مشکل را برای مسافرها و افرادی که میخواهند در یک جلسه انجام دهند حل می کند روش ترکیبی به این صورت است که دو روش FIT , FUT در یک جلسه پیوند انجام می شود .

روشFIT : در این روش بیمار باید دارای بانک موی قوی باشد تا بتواند از این روش استفاده نماید ، تارهای مو را برداشته و در ناحیه مورد نظر کاشت می شود.

روش FUT:در این روش یک باریکه از پشت سر را برش زده و فولیکول های مو را از آن جدا کرده و در ناحیه ریخته شده پیوند می زنند .

 

کاشت مو به روش ترکیبی

کلینیک کاشت موی ترکیبی

کلینیک های زیادی جهت کاشت موی ترکیبی با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات پیشرفته روز دنیا با بهترین پزشکان ماهر و با تجربه در سراسر کشور وجود دارند،توصیه می شود قبل از انجام کاشت موی سر و یا هر نوع عمل زیبایی به بخش مشاوره کلینیک مراجعه نمایید تا در هر زمینه شما را راهنمایی نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم×
مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)