قالب وردپرس
كاشت مو به روش FUT
کاشت مو به روش FUT
۳ آبان ۱۳۹۵
ریزش مو

ریزش مو

موی سر انسان نماد زیبایی و جوانی و شادابی خواهد بود عوامل زیادی برای کم پشت نشان دادن یا کچلی موهای آقایان و خانم ها وجود دارد که شایع ترین آنها شامل بالا رفتن سن،ارث،تیروئید و… برخی از آقایان که با این بیماری مواجه هستند و دچار طاسی و کچلی شده اند میتوانند از روش های مختلف استفاده کنند که در این مقاله میخواهیم شما را با روش کاشت مو fit  اشنا کنیم:

کاشت مو به روش FIT

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تولید تجهیزات با ظرافت بسیار بالا با نام جدید FIT به سرعت در حال باز کردن جای خود در میان مراجعان و رسیدن به جایگاه قبلی خود نزد پزشکان می باشد به طوری که امروزه پزشکان زیادی روش کار خود را از FUT به FIT تغییر داده اند.

کاشت مو به روش FIT

این روش جدیدترین تکنیک کاشت مو بوده و شیوه روز پیوند مو در اروپا و امریکا است که شامل برداشت گرافتهای مو به صورت تک تک از پشت سر که بانک مو محسوب می شود توسط ابزار مخصوصی شبیه پانچ می باشد. در این شیوه تنها لایه دوم اطراف فولیکول مو به قطر 1 میلیمتر برش زده شده و کل واحد فولیکولار یا گرافت به اضافه تمام ضمائم آن به صورت کامل با بیرون کشیدن ساقه مو از روی پوست خارج می شود.

در این شیوه به دلیل دستکاری کمتر گرافت و عدم نیاز به جداسازی و قطعه قطعه کردن گرافت ها امکان آسیب به مراتب کمتر است، همچنین اگر ساقه مو در حین کار قطع شده یا اصطلاحا کات (Cut) شود و گرافت خارج نشود پس از مدتی مو از پشت سر مجددا رشد کرده و بیمار عملا مویی از دست نداده است. در این شیوه به دلیل عدم نفوذ ابزار به لایه های عمقی و عدم نیاز به جراحی ضمن پذیرش بهتر برای بیمار ریسک عفونت نیز بسیار ناچیز می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم×
مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)