قالب وردپرس
کاشت مو به روش Bht
کاشت مو به روش BHT
۳ آذر ۱۳۹۷
کاشت مو به روش FUE
کاشت مو به روش FUE
۳ آذر ۱۳۹۷
کاشت مو به روش Fug

کاشت مو به روش Fug

کاشت مو به روش fug که مخفف عبارت (FOLLICULAR UNIT GRAFTING) میباشد، برای درمان ریزش مو استفاده می کنند fug یکی از بهترین روش های امروز در زمینه ی کاشت موی طبیعی است این روش را می توان گفت شبیه به روش کاشت موی fit  انجام می شود ، بیمار در این نوع از کاشت مورد بی حسی موضعی قرار می گیرد و آماده جراحی می شود ابتدا پزشک یک نوار باریک که دارای فولیکول های مناسبی است را از پشت سر بیمار برداشت و عمل پیوند مو را با دقت زیاد انجام می دهند و جای زخم باقی مانده از برداشت فولیکول ها را بخیه خواهند زد در این مقاله می خواهیم شما عزیزان را با کاشت fug آشنا کنیم .

کاشت مو به روش Fug

مزایای کاشت موی FUG

  • موهای کاشت شده به صورت طبیعی رشد خواهند کرد
  • نتیجه پس از کاشت دائمی بوده و اطرافیان متوجه کاشت شما نخواهند شد
  • پس از برداشت 90 درصد گرافت ها سالم بوده و عمل کاشت با موفقیت انجام خواهد شد
  • به دلیل تراکم بالا خط رویش طبیعی به وجود خواهد آمد

دوران نقاهت کاشت موی FUG

اینکه دوران نقاهت خود را چگونه سپری نمایید و از نتیجه کاشت به خوبی بهره ببرید به خود بیمار بستگی دارد در این دوران پزشکان استراحت و انجام دستورات پس از کاشت را توصیه می نمایند تا 48 ساعت پس از جراحی به صورت کامل استراحت و به مدت یک هفته از انجام کارهای سنگین ، ورزش و استخر و.. جلوگیری نمایند تا با نتیجه دلخواه روبرو شوند.

کاشت مو به روش Fug

هزینه کاشت موی FUG

در کاشت موی fug هزینه کاشت نسبت به تعداد موهای برداشت شده و شدت طاسی سر تغییر خواهند کرد هرچه ریزش موهای بیمار بیشتر باشد هزینه کاشت بالاتر خواهد رفت و fug به مهارت و تخصص پزشک و کلینیک انتخاب شده بستگی دارد،کاشت مو تحت پوشش هیچ نوع بیمه ای قرار ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم×
مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)