قالب وردپرس
کاشت مو به روش ترکیبی
اکتبر 24, 2016
کاشت ریش، کاشت سبیل و کاشت ابرو
اکتبر 24, 2016

ریزش مو و درمان ریزش مو

جورج سانتایانای فیلسوف می گوید : "شک و تردید به علت پاکی عقل است."
تردید بجا شما را از بلعیده شدن توسط یک ادعای تایید نشده حفظ می کند.
پیشرفت تکنیک های جراحی و جراحی میکرو در پنجاه سال اخیر درمان ریزش مو از طریق جراحی را برای میلیون ها آمریکاییی ممکن کرده است. پیشرفت در فهم بیوشیمی و فیزیولوژی رشد و ریزش مو، درمان ریزش مو را برای اولین بار در تاریخ به یکک واقعیت مستند علمی تبدیل کرده است. تاثیر درمان های جراحی و مورد تایید FDA در آزمایشات بالینی ثابت شده است. اثباتت علمی موفقیت ترمیم مو دارویی و جراحی یکی از پدیده های دهه های اخیر است. ادعاهای غیر مستند درباره ی "درمان هایی معجزه آسا" برای ریزش مو مدت زیادی وجود داشت – حداقل از زمان فروشندگان دارو در قرن نوزدهم.
چطور می توانید ادعای غیر مستند "درمان های معجزه آسا" برای ریزش مو را از حقایق مستند علمی درباره ی ترمیم مو جداا کنید؟ امیدواریم توضیحاتی که در ادامه ارائه می شود به شما در تصمیم گیری آگاهانه در مورد بازسازی ریزش مو کمک کند.
یکی از زمینه های رو به رشد "درمان معجزه آسا" بازسازی مو است که در نشریات، تلویزیون و اینترنت تبلیغ می شود.
چطور می توانید بفهمید که این محصولات تاثیری را که ادعا می کنند دارند یا خیر؟
یک روش قبول این ادعا به قیمت خرید شان و امتحان کردن آن هاست.
راه دیگر رسیدن به این ادعا ها با یک تردید بجا و قبول برخی از "ادعاهای آزمایشات" برای تعیین کردن اینکه آیا یک محصولل همان چیزی را که فروشنده وعده می دهد ارائه می کند:
آیا این وعده ها از کلماتی مانند "معجزه"، "شگفت انگیز"، "موثر"، "موفقیت علمی"، "توسعه یافته توسط پزشکان" استفاده میی کنند؟
این ها داروی بی اثر کلاسیک هستند و شما باید به آن ها شک کنید. هر ادعایی از یک محصول که از شما درخواست صد درر صد اعتماد و باور را می کند باید مورد تردید واقع شود.
چه مدارکی برای اثبات اثربخشی یک محصول باید ارائه شود؟
اگر تنها "مدرک" یک حکایت است – برای مثال یک رضایت نامه " من از محصول X استفاده کردم و در طی سی روز سری پر ازز مو به دست آوردم" – مشکوک شوید. چنین رضایت نامه هایی مدرک معتبر علمی از اثربخشی یک محصول نیستند. چیزی که شما می خواهید ببینید مدارک مستندی هستند از آزمایش محصول در آزمایشات بالینی و تاییدیه ی وزارت غذا و داروی ایالت متحده (FDA) برای استفاده ای که روی بسته بندی محصول اشاره شده است.

مرکز کاشت مو و کاشت ابرو آسیا هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *