قالب وردپرس
ریزش مو و درمان ریزش مو
اکتبر 24, 2016
جوانی و رفع طاسی با کاشت مو
ژانویه 17, 2017

کاشت ریش، کاشت سبیل و کاشت ابرو

ریش و سبیل از علایم مردانگی آقایان است و نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و حس اعتماد ‌به‌ نفس یک مرد دارد، بنابراین ازدست رفتن آنها به هر دلیلی می‌تواند فرد را دچار استرس شدیدی کند و او را برای مداوا به سمت‌ انواع درمان‌های دارویی یا جراحی بکشاند.
عمل کاشت مو صورت، در واقع نه‌ تنها برای بازیابی موهای ریش و سبیل، بلکه برای ایجاد موهایی ضخیم‌تر در ناحیه گونه یا نواحی دچار اسکار سوختگی یا آکنه انجام می‌شود.
نداشتن موی صورت می‌تواند مادرزادی یا به‌دنبال الکترولیز قبلی یا لیزر موی زائد یا حتی ضربه و جراحت ناشی از سوختگی یااا انواع حوادث اتفاق بیفتد. در صورت وجودد تریکوتیلومانیا، کاشت ریش و کاشت سبیل فایده‌ای ندارد و باید فرد ابتدا به روان‌پزشک معرفی شود.
کاشت ریش و کاشت سبیل در بیماری آلوپسی آره‌آتا (طاسی منطقه‌ای) که در آن دایره‌های کوچک و بزرگ در منطقه ریش و سبیل کاملا خالی از مو می‌شوند نیز موثر نیست.
تعداد گرافت از چند صد تا چند هزار متغیر است ولی به‌طور تقریبی در ناحیه ریش ۵۰۰-۳۵۰ گرافت، در یک منطقه پر ریششش پروفسوری ۷۰۰-۶۰۰ گرافت، دو طرف کناریی ریش پروفسوری ۲۵۰-۲۰۰ گرافت و در منطقه ریش گونه‌ها ۷۰۰-۳۰۰ گرافت قابل کاشت است. در بعضی موارد برای ایجاد ضخامت بهتر ممکن است به عمل دوم نیاز باشد.
مراحل برداشت و کاشت مو در کاشت ریش و کاشت سبیل و کاشت ابرو شبیه کاشت مو سر است با این تفاوت که در کاشت ریش و کاشت سبیل، فقط از واحدهای فولیکولی دارای یک یا دو تار مو استفاده می شود.

مرکز کاشت مو و کاشت ابرو آسیا هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *