قالب وردپرس
كاشت مو به روش FUT
اکتبر 24, 2016
ریزش مو و درمان ریزش مو
اکتبر 24, 2016

کاشت مو به روش ترکیبی

در طاسی های وسیع امکان پوشاندن تمام منطقه طاسی با یک روش اف آی تی و یا اف یو تی امکان پذیر نمی باشد و نیز بعضی از بیماران به علت مسافت دور و یا مشغله کاری ترجیح می دهند که در یک جلسه کار کاشت مو برای آنها انجام شود.
روش ترکیبی تکنیک اصلی برداشت و روش سومی نیست بلکه در واقع ترکیب دو روش اصلی کاشت مو FUT و FIT است … ماهیت این متد در واقع روش کاشت مو FUT بوده و چون در اکثر افراد نمی توان دو مرحله FUT انجام داد جهت پوشش ایننن ضعف یک یا دو مرحله FIT همزمان با یک مرحله FUT در همان روز یا روزهای بعدیی انجام می شود.
روش ترکیبی کاشت مو به این صورت است که ابتدا در روز اول روش جراحی اف یو تی انجام می شود وتا حد امکان با استفاده از نوار پشت سر سعی می شود منطقه طاسی پوشش داده شود وسپس بلافاصله بعد از آن با روش اف آی تی از منطقه پشت سر به صورت نقطه نقطه برداشته می شود و در قسمت جلوی سر در مناطقی که هنوز خالی از مو است گذاشته می شود.
با این که روش ترکیبی کاشت مو از لحاظ منطقی به نظر روش خوبی می آید اما با توجه به اثر تخریبی اف آی تی روی اف یووو تی به نظر می رسد بهتر است هر کدام ازز این روش ها به تنهایی و در جلسات مجزا بافاصله حداقل 6 ماه الی 1 سال انجاممم شود.
این روش از نظر طول مدت عمل بسیار طولانی تر بوده و حتی ممکن است در دو روز متوالی انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *