قالب وردپرس

 کاشت مو

عمل کاشت مو امروزه یکی از دغدغه های اصلی و بحث انگیز جوامع بشری با توجه به رنج سنی مختلف می باشد.اگرچه همواره متخصصان زیربط بر روشهای پیشگیری تاکید و توصیه می کنند.اما بعضی از بیماران با درنظر گرفتن سابقه ژنتیکی وعوامل تاثیرگذار نهفته درهر شخصی نیاز به انجام روشهای پیوند مو متناسب با شرایط خاص هر فردی احساس می شود،که اشخاص واجد شرایط با مراجعه حضوری به مراکز متخصص در این حوزه و انجام یکسری آزمایشات و مشاوره با پزشکان متخصص و کسب اطلاعات مضاعف ، میتوانند از بهترین و مناسبترین روش سازگار با شرایط جسمی خود، بهره مند شوند.

در بحث کاشت مو،با توجه به پیشرفتهای قابل عرضی که علم پزشکی در سالهای اخیر کسب کرده و همسو بودن مراکز و کلینیک های پیوند موی ایرانی با آخرین متدهای کاشت مو در جهان ، عرصه را برای انتخاب آگاهانه و عمل های بدون ریسک و تضمینی مهیا کرده و نقطه عطفی  برای درمان بیماران با مشکلات ریزش موی طبیعی یا عوامل دیگر…می باشد.

وجود تنوع در روشهای پیوند موی جدید و همچنین کلینیک های تخصصی با انواع هزینه های برآورد شده درین حوزه به عنوان مزیتی برای انتخاب عاقلانه و مناسب برای بیماران می باشد که می توانند با یک سرچ کوچک در گوگل ،بهترین کلینیک و کادر متخصص را شناسایی و به نتیحه دلخواه خود و هزینه متناسب با شرایط خود دست پیدا کنند.

کاشت مو

اهمیت کاشت مو

بشر از دیرباز علاقمند به زیبایی و حفظ جوانی و شادابی خود بوده است ؛یکی از عواملی که در بحث زیبایی هر کسی مطرح هست ،مو و پرپشتی آن می باشد.متاسفانه شرایط بیولوژیکی و صنعتی شدن جوامع و استرسهای ناشی از زندگی شهری از جمله موارد تاثیرگذار بر ریزش موضعی و کم پشتی موی سر هست ،ولی این نکته را باید خاطرنشان کرد که سیر روبه رشد و صعودی پیشرفت های علمی ،کمک شایان و درخور توجه ای برای رفع معضل طاسی می باشد.

مواردی که قبل از کاشت مو باید توجه کرد:

مشاوره در زمینه کاشت مو

همان طور که میدانیم عمل کاشت جزء عملهای زیبایی محسوب می شود و در بسیاری موارد پزشکان در ابتدای امر،جلسات مشاوره ای را برای بیماران برگزار می کنند و با پرسیدن سوالاتی در خصوص دلیل عمل و مشاوره و راهنمایی در خصوص انتظارات آنها  ازاینگونه عملهای زیبایی،شخص را در مسیردرست انتخاب، قرار میدهند.

علت ریزش مو

عوامل متعددی برای ریزش مو ذکر شده است که در اکثر موارد،علل ارثی و ژنتیکی و سابقه خانوادگی فرد دیده شده است.و بیشتر در مردان با عنوان الگوی ریزش موی مردانه قابل مشاهده و معروف می باشد.

کاشت مو

سن

از مهمترین عوامل تاثیرگذار در پیوند مو،بررسی سن شخص واجد شرایط می باشد ،در اکتر موارد پزشکان توصیه به روشهای کنترلی و پیشگیرانه ریزش مو برای رنج سنی جوانان را داشته و در صورتی که ریزش مو در شخص ثابت شده باشد،گزینه مناسبی برای ترمیم و کاشت می باشند.

هزینه کاشت مو

هزینه ها با توجه به کثرت و تنوع مراکز و کلینیک های تخصصی حاضر در کشور و برخورداری از پزشکان و کادر حرفه ای و متخصص و تکنسینهای ماهردر این حوزه ، مهمترین دغدغه بیماران درانتخاب مرکز پزشکی متناسب با بودجه و انتظاری که از کیفیت عمل خود دارند،می باشد.

خطرات و عوارض احتمالی عمل کاشت مو

اینگونه اعمال زیبایی معمولا فاقد خطرات و عوارض احتمالی می باشند.اگرچه ممکن است در موارد نادری که پزشک مهارت کافی نداشته باشد یا بدن شخص آمادگی کامل برای انجام عمل کاشت مو را ندارد،ایجاد مشکل یا عوارض خاصی کند.ازین روی همواره توصیه به انتخاب مرکز زیبایی معتبر و کادر پزشکی متخصص برای اجتناب از هرگونه مشکلی در پیوند مو شده است.

دوره نقاهت

در جلسات مشاوره ای که درین باب برای بیماران برگزار میشود ،توضیحات و اطلاعات جامع و لازم دراین خصوص ارائه می شود.علی ای حاال،اکثر بیماران به طور میانگین یک هفته و گاها دیده شده ،سه روز بعد عمل میتوانند به روال عادی و زندگی روتین خود برگردند.

درصد موفقیت عمل کاشت مو

دراشخاص غیر سیگاری ،95 درصد میزان موفیت در انجام عمل و کاشت مو ذکر شده است.همانطور که میدانیم انتخاب یک مرکز تخصصی با سابقه خوب و دارای کادر پزشکی و پرستاری عالی ،میتواند تضمینی برای انجام عملی موفقیت آمیز و کسب رضایت حداکثری برای بیماران را در برداشته باشد.

کادر فوق تخصصی و پزشکان بنام فعال در کلینیک آسیا هیر،با تجربه مفیدی که در دهه های اخیر در خصوص عمل پیوند به عنوان بهترین مرکز تخصصی در کشور ،همواره کوشیده است با ارائه خدمات متمایز و با موفقیت چشمگیر،بهترین و مناسبترین هزینه ها، و رضایت حداکثری بیماران در خدمت شما عزیزان باشد.

 

انواع روشهای کاشت مو

برای انجام این عمل پیوند ، از روشهای متمایزی با بکارگیری جدیدترین دستگاههای روز دنیا و با اتکا به علمی ترین تکنیکهای مطرح شده در جهان ، بهره میگیرند.در ادامه به برخی روشهای مهم به اختصار می پردازیم:

کاشت مو

روش FIT

در این روش کاشت مو ، موهایی را که قرار است پیوند زده شوند، در اصلاح پزشکی( گرافت های مو)،بصورت مجزا و تک تک از پشت سر گرفته شده و در مرحله بعد در جلوی سر شخص کاشته می شوند.

 

روش FUT

در روش fut یک نوار به عرض تقریبا یک سانتی متر از پشت سر یا نواحی نزدیک به گوش برداشت کرده و با کمک میکروسکوپ گرافتهای مو را استخراج کرده و در انتها در جلوی سر پیوند می زنند.

 

روش های ترکیبی

در روش ترکیبی بعضی از مراجعین و بیماران بنا برصلاحدید پزشکان متخصص ، نیاز را به استفاده ترکیبی از هر دو روش FIT  و FUT می دانند.

 

روش SUT

روش SUT یکی از بهترین روشهای کاشت است، که نیازی به اعمال جراحی ندارد. کاشت مو در این روش به کمک دستگاههای اتوماتیک بدون دخالت دست انجام میشود و تا حدودی از بروز خطای انسانی جلوگیری می کند.از مزیتهای رقابتی این روش ،بدون درد بودن،عدم نیاز به بیهوشی و همچنین فاقد دوران نقاهت و عوارض می باشد.

 

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم×
مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)